Aldığınız eğitimlere istinaden Canva Sınıfı‘na dahil olabilmeniz için eğitimi satın alırken kullanmış olduğunuz mail adresinize bir davet gönderildi. Daveti kabul edip Admin veya Admin2 sınıfına dahil olmanız gerekiyor. Lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz. Detaylı bir şekilde Admin sınıfına nasıl katılacağınız videoda anlatılmıştır.

Canva Sınıfı’na dahil olmak için gereken işlemi bilgisayarınızda yapınız. Mobil üzerinden bu işlemi yapmak için aşağıdaki ikinci videoyu izleyiniz.

Davet maili eğtimi satın aldığınızda sisteme girdiğiniz e-mail adresinize yollanmıştır. Mail adresinizi kontrol ediniz, spam klasörünü (istenmeyen postalar klasörü)mutlaka kontrol ediniz. Bazen maillerin spam klasörüne gitmesi söz konusu olabiliyor.

Tüm kontrollere rağmen davet mailini bulamıyorsanız canvadavet@gmail.com mail adresine yazınız. Mehmet Bey davet maili ile ilgili olarak sizinle ilgilenecektir. Davet maili dışındaki konular için talepte bulunmayınız. Sistemde tüm öğrencilerin kayıtları bulunmaktadır. İşlemler kayıt kontrolü yaparak gerçekleştirilmektedir.

Bazı Canva hesaplarında sağ üstte Admin – Admin2 kısmını göremeyebilirsiniz. Bu durumda sol alt kısmı kontrol ediniz. Sol alt kısımda Admin – Admin2 yazıyorsa hesabınız Sınıfa dahil olmuş demektir.

MOBİL DAVET KATILIM VİDEOSU:

 

Menü
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön