İnstagram

Instagram Gerçek Takipçi Kazanma Stratejileri

Instagram Gerçek Takipçi: Takipçi satın alıyorsanız ve amacınız marka bilinirliğini, erişimi ve olası dönüşümü artırmaksa, aktif olanları satın aldığınızdan emin olmak istersiniz. İçeriğinizle gerçekten ilgilenecek gerçek Instagram takipçilerinin nasıl elde edileceğine dair size bilgi vereceğiz.

Instagram’ı takip ederek büyütmeye çalışan herkes, bunun çok sabır gerektiren yorucu ve uzun bir süreç olabileceğini bilir. Pek çok insanın daha kolay bir çıkış yolu aramak istemesi ve bu nedenle bazı takipçi satın almaya karar vermesi şaşırtıcı değil.

Daha önce bu insanlardan biri olduysanız, takipçi satın alma sürecinin şuna benzer olduğunu bilirsiniz:

Web’de aradığınız şeyi sunuyor gibi görünen bir şirket ararsınız. Takipçi satın almaya karar veriyorsunuz ve hatta belki bazı etkileşimler de dahil ediyorsunuz.

Eğer iyi bir yatırım olacak ne düşündüğünü üzerinde potansiyel olarak yüzlerce dolar harcama sonra, sonuçların çeşitli sona: gelip hiç için ödenen o takipçileri, takipçileri vermedi gelir, ancak botlara bir grup insan veya sahte hesaplar veya neler olup bittiğini öğrenmek ve cevap bulamamak için müşteri hizmetlerine yazarsınız.

Instagram Gerçek Takipçi Kazanma Stratejileri
Instagram Gerçek Takipçi Kazanma Stratejileri

Bu noktada, yaptığınız hatanın ve paranızın esasen boşa gittiğinin farkına varırsınız.

Bu, gerçekten sadece marka bilinirliğini genişletmek ve içeriklerini daha fazla insana ulaştırmak isteyen birçok iyi niyetli insanın başına gelen yaygın bir fenomendir.

Uzun lafın kısası – aktif Instagram takipçileri satın almadınız. Sahte profiller ve bot hesapları şeklinde birçok boş vaat olduğu ortaya çıkan şey için ödeme yaptınız. Bu hesaplar asla gerçek takipçi olmayacak.

Instagram takipçileri

Bunun, özellikle kısıtlı bir bütçeye sahip olan ve içeriklerini ortaya çıkarmanın yollarını arayanlar ve bir marka oluşturmaya ve iş sonuçlarını yönlendirmeye yardımcı olmak için sosyal medyayı kullanan kişiler için yıkıcı bir deneyim olabileceğini biliyoruz.

Instagram büyümeniz için yapabileceğiniz en iyi şey, gerçek, aktif takipçilerinizi otomasyon olmadan büyütmenize yardımcı olan bir hizmet kullanmaktır.

İnsanlar Neden Takipçi Satın Alır?

2020 itibariyle Instagram, bir milyar veya daha fazla aktif aylık kullanıcı bildirdi . Bu, potansiyel müşteriler, sponsorlar, ürün ortakları veya takipçi olabilecek çok sayıda insandır. Sadece bu değil, Instagram’ın tüm kullanıcılarının % 90’ı en az bir işletme hesabını takip ediyor.

Gerçek şu ki, Instagram’ın pazarlama potansiyeli sadece geçtiğimiz yıllarda arttı ve bu yönde devam ediyor. Uygulama içi alışverişi ve kullanıcıları harici web bağlantılarına yönlendirmenin daha kolay yollarını içeren özelliklerle, işletmelerin ve etkileyicilerin kendi pazarlarıyla alakalı kalabilmek için gerçekten sağlam bir Instagram varlığına sahip olmaları gerekir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön