İnstagram

Instagram Hikayeleri Düzenleme Araçları

Instagram hikayeleri, kullanıcıların 24 saat boyunca Instagram’da görünen bir dizi fotoğrafı veya kısa biçimli videoyu yayınladığı eğlenceli ve ilgi çekici bir özelliktir. Bu özellik, onları daha ilginç hale getirecek çok sayıda seçenek nedeniyle son derece popüler hale gelmiştir.

Eğlenceli ve ilgi çekici Instagram hikayeleri yapmak için çok çeşitli uygulamalar var. Bazı uygulamalar hikayelere efektler ve animasyonlar eklerken gelişmiş fotoğraf ve video düzenleme özelliklerine izin verir.

InShot

Bu video ve fotoğraf editörü uygulaması, Instagram hikayeleri oluşturmak için en iyi uygulamalardan biridir. Bu harika uygulama, güzel Instagram hikayeleri oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda kullanımı kolay tasarım özelliği sunar.

StoryArt

Bu, hem Play Store’da hem de Apple Store’da en yüksek puan alan Instagram hikayesi düzenleme uygulamalarından biridir. Hikayelerinizi oluşturmak için doğrudan kullanabileceğiniz çok çeşitli önceden ayarlanmış şablonlar bu uygulamanın kullanımını kolaylaştırır.

Unfold

Hikayeleri editörü bazı ücretsiz ve bazı premium özelliklere sahiptir. Uygulama Instagram hikayeleri oluşturmak için minimalist, zarif şablonlar sağlar. Hem fotoğraf hem de video hikayelerini destekler ve her biri için birçok tasarım seçeneğine sahiptir.

Instagram Hikayeleri Düzenleme Araçları
Instagram Hikayeleri Düzenleme Araçları

Canva

Canva, Instagram hikayeleriniz için metin kaplaması ve diğer efektlerle güzel fotoğraflar oluşturmak için kullanabileceğiniz popüler bir fotoğraf düzenleyicidir. Bu grafik tasarım uygulaması, ilgi çekici hikayeler oluşturmak için kullanabileceğiniz en yüksek şablon koleksiyonlarından birine sahiptir. Uygulama ayrıca hikayeleriniz için arka plan resmi olarak kullanabileceğiniz çok sayıda stok görsel koleksiyonuna sahiptir.

Adobe Spark

Adobe Spark Post ve Video uygulamaları, hikayeleri oluşturmak için mükemmeldir. Spark aile uygulamaları, kullanıcıların video hikayesi oluşturmak için video klip eklemesine veya resimleri birleştirmesine olanak tanır. Resimlere efekt eklemek için de kullanılabilir. Ekleyebileceğiniz çeşitli sesler, yazı tipleri, animasyonlar ve diğer tasarım efektleri vardır.

PhotoGrid

Hikayeleriniz için resim veya video kolajları yapmak için basit, kullanımı kolay bir uygulamadır. PhotoGrid, özellikle Instagram için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şablonlara sahiptir. Özelleştirilmiş görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz çok sayıda filtre, çıkartma, yazı tipi ve fotoğraf efektine sahiptir. Uygulama aynı zamanda bir nesneyi bir resimden kırpmak veya arka planı kaldırmak gibi fotoğraf düzenleme özellikleri de sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön