İnstagram

Instagram’da Butik Açmak İsteyenler İçin Tavsiyeler

Instagram’da butik açmak basit gibi görünse de doğru taktikleri yapmadığınız sürece satış yapamaz ya da satışlarınızı artıramazsınız.

Marka Hikayesi Oluşturun

Instagram butik, kullanıcıların ilgilendikleri insanlarla ve şeylerle bağlantı kurabilmesi için yaratıldı. Bildiğiniz gibi, markanız sattığı nesnelerden daha fazlası Instagram bunu sergilemek için harika bir yer. Ürünlerinizden daha fazlasını paylaşarak markanızın içerdiği yaşam tarzını Instagram’da gösterin . Bu tür fotoğraflar, başlangıçta ürününüzün bir fotoğrafına bakmakla ilgilenmemiş olan potansiyel müşterilere hitap etmenize yardımcı olacak ve müşterilerinize yaşamlarında nereye uyduğunuzu göstermenize yardımcı olacaktır.

 Instagram’ın Bağlantı İçin Yapıldığını Unutmayın

Yaptığınız ürünleri ve mağazaların içini gösterin Instagram’da butik mağazanızda da . CEO’nuzun ne yaptığını gösterin. Müşteriniz, şirketinizin arkasındaki insanları tanımak ister. Şirketin neyi temsil ettiğini göstermek için bu stratejiyi kullanabilirsiniz. Örneğin, şirketinizin bağış yapmayı veya iyilik yapmayı sevdiğini söyleyin, şirketinizin yaptığı bu hayır işlerini veya kime bağışladığını gösterin.

Zaten orada olan temeli kullanarak tabanınızı büyütün

Sizden satın aldıkları ürünleri göndermelerini sağlayarak onları harekete geçirin . Arkadaşları giysilerinizi hesaplarında gördüklerinde, ne olduğunu bilmek isteyecekler ve sizin hesabınız ilginçse sizi takip etmek isteyeceklerdir. Markanızın güvenilirliğini sağlamanıza yardımcı olur. Akran Değerlendirmeleri önemlidir.

Instagram'da Butik Açmak İsteyenler İçin Tavsiyeler
Instagram’da Butik Açmak İsteyenler İçin Tavsiyeler

Hashtag’ler ve Konum etiketleri  

Bunları özellikle alakalı hashtag’ler ve konumlarsa kullanırsanız, hesabınız daha fazla görünüm alacaktır . İçinde 500–1000 gönderi olan bir hashtag bulmaya çalışın. İnsanların bu hashtag paylaşımına baktığını bildiğiniz, ancak postunuzun bir gönderi denizinde kaybolmasına yetmeyecek kadar gönderi olması gerekir.

Hashtag’ler harikadır, çünkü sadece sizi duyan insanları değil, herkesi potansiyel müşteriler yapar. Örneğin, benimle hiç tanışmamış olan veya beni tanıyan birini tanımayan Hindistan’dan biri, üzerinde yazım olan belirli bir hashtag beslemesine bakarak beni bulma yeteneğine sahip.

Profilinizi mağaza adınıza yakın hale getirin

Bu şekilde, bir hayran sizi Instagram’da arıyorsa, sizi bulmak kolaydır ve sizi Instagram’da bulduklarında, aynı kullanıcı adlarını / fotoğrafı / biyografiyi kullanırsanız sizi Twitter veya Facebook’ta bulabilirler.

Instagram butik satışlar, müşterileri çekmek için harika bir yoldur ve Instagram, bu konuda yayınlamak için size mükemmel bir platform sunar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön