İnstagram

Paylaşımlarınızda Kullanabileceğiniz Instagram Fikirleri

Harika Instagram fikirleri, markanızı tanıtır ve takipçilerinizin ilgisini çeker; bunların tümü, onlara yardımcı olamayacakları ancak başkalarıyla paylaşabilecekleri bir şey verir. Ancak herhangi bir resmi veya videoyu yayınlamak yeterli değildir. Kendinizi paketten ayırmanız ve takipçilerinize başka hiçbir yerde bulamayacakları benzersiz ve yaratıcı içerikler vermeniz gerekir.

Bu zor olabilir, özellikle de uygulamada her gün 95 milyondan fotoğraf ve video yayınlandığını düşündüğünüzde  her gün Instagram’da takipçilerinizin ilgisini çekecek ne gönderebilirsiniz?

Markanızın büyük veya küçük olması fark etmez. Instagram yayınınız için bir ilhama ihtiyacınız olduğunda bu listeyi kullanın.

 1. Kullanıcılarınıza Soru Sorun

Soru sormak, takipçilerinizin hemen hemen her konuda düşüncelerini ve fikirlerini paylaşmalarını sağlamak için fırsatlar yaratır. Bu kullanıcı bilgileri, gelecekte daha da iyi içerikler üretmenize yardımcı olabilir. Doğru soruları sorarsanız, yeni ürün fikirleri üretmenize bile yardımcı olabilirler.

Paylaşımlarınızda Kullanabileceğiniz Instagram Fikirleri
Paylaşımlarınızda Kullanabileceğiniz Instagram Fikirleri
 1. Bir Eğitici Gösterin

İyi bir dijital pazarlama, izleyicilere ve okuyuculara değerli, ilgi çekici içerik sağlar.  Instagram gönderileri, markalara hemen hemen her konuda hızlı ipuçları verme fırsatı verir.  Bunun için eğitici videolara yer verin.

 1. Perde Arkasına Geçin

Markanızı insancıllaştırmanın harika bir yolunu mu arıyorsunuz? Sadece takipçilerinize ofisinizde neler olduğunu gösterin. Takipçilerinize perde arkasında neler olup bittiğini anlatarak, şirketinize duygusal olarak yatırım yapmalarına yardımcı olursunuz.

 1. Değerli düşünce liderliğini paylaşın

Düşünce liderliğini paylaşmak, markanızı harika fikirlerin ve trendlerin önde gelen bir kaynağı haline getirmenin harika bir yoludur. Düşünce liderliği genellikle harika ipuçları, ilgi çekici şeyler veya bir konuyla ilgili dersler şeklinde gelir. Bunu paylaştığınızda takipçileriniz markanıza güvenilir ve alakalı bir bilgi kaynağı olarak bakarlar.

 1. Bir endüstri lideriyle röportaj yapın

Sektörünüzdeki önde gelen yenilikçilerin ve düşünürlerin görüşlerini paylaşmak, takipçilerinize son derece yardımcı olur. Sektörünüzde büyük bir isim seçerseniz, Instagram gönderisi yeni takipçiler çekebilir ve daha fazla katılım sağlayabilir.

 1. Bir trende atlayın

Trendler ve zorluklar, markanıza biraz eğlence ve alaka katmanın harika yollarıdır. Bunun harika örnekleri, birçok firma tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Daha fazlası için internet sitemiz https://lemionen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0
  0
  Sepet
  Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön