1 – Eğitim panelinize erişmek için https://lemionen.com/ adresine gidin.
2 – Açılan sayfada Öğrenci Girişi butonuna tıklayın. Eğitimi satın aldığınızda sisteme kayıt edilen e-mail adresinizi kullanarak eğitim panelinize giriş yapabilirsiniz.

ŞİFRE YENİLEME:
Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, unuttuysanız veya şifreniz yoksa Oturum Aç butonuna tıklayın. Kırmızı Oturum aç butonunun hemen altında yer alan Parolanızı mı unuttunuz? linkine tıklayın. Açılan sayfada kutucuğa sisteme kayıtlı e-mail adresinizi girin ve kırmızı Şifreyi yenile butonuna basın. Sistem e-mail adresinize yeni bir şifre yollayacaktır.

E-Posta kutunuzu iyice kontrol edin. Bazen mailler spam klasörüne (istenmeyen postalar) düşebiliyor. Şifrenizi kopyalayın ve https://panel.lemionen.com/home/login adresine gidin. Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan Oturum Aç butonuna tıklayın. E-mail adresinizi ve yeni şifrenizi kullanarak panelinize giriş yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:
Daha önceden şifresiyle panel erişimi olan kullanıcıların şifre yenileme işlemi yapmasına gerek yoktur. Yeni kayıt yapan, daha önceden panele giriş yapmamış kullanıcıların şifre yenileme yapmaları gereklidir.

Sisteme kayıtlı kullanıcıların panellerinde katıldığı eğitimler gözükmüyorsa bilgi@lemionen.com mail adresine bilgilendirme yapabilirler. Yazılım ekibi en kısa sürede gerekli işlemleri gerçekleştirecektir.

 

Menü
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön